Yarışmacılar

13K / Ateş Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
YASER SAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
HAYRETTİN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
GÜRBÜZ ALTAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
SİBEL KAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adim adim bursa
FATMA ÖZEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye VESTEL ROADRUNNER
ARZU ÇELİK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
ERSİN SARAC Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
KARTAL BORA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
HASAN KASAPOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
GÖKHAN SEÇKİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
TİMURLENK ÖZKAYNAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
REYHAN CEYLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
YASEMİN BALYACI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM
TÜLİN BİLGİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ZEYNEP GÖRPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
CEMİLE BİRİNCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
CANSEL ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
OZLEM TURGUT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Red Foxes running
BURCU ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
BERRUNE ILIMSEVER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ÇAĞLAR TOMA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Team Boeing
BİRSEN KARATAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka one team
GÖKMEN AKATA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka one team
HASAN AKYOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ss. bosch kooperatifi
TUĞÇE SEZAİOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
MELİS TULGAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
FAHRİ IRMAK KILIÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ŞÜKRAN GÜNEŞ BAYAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYDIN UZUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
SEVİM ERDİNÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
LEVENT KUVA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Climbolic Team
ZEYNEP CELTEK AKSAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ALİYE AYTA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
UMUT DAVUT BAŞOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
ÜMİT GİRDİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye REDFOXESRUNNIG
ERVA ULUDAĞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye REDFOXESRUNNING
ÇAĞRI GÜLÜMSER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
SERHAN POLATOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
NURAN PAYLAŞAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
ERDAL YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye redfoxesrunning
TANER YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
BANU TOPÇU ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes Running
OĞUZ YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
TUBA DOGRU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
OLCAYTO ERSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner
YASEMİN GÜN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
BURAK EKİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
NEFİSE ÇAĞLA TARHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
CÜNEYT ŞENOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GarantiRun
H. HÜSEYİN KULAOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AllRunners
AYFER ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ZultaRun
PINAR AKSEKİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ALPASLAN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ALPER ULUSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
MÜJDE ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
HALİL ÖZKAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
SİNEM BAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN.CO
ERKUT GÜREN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
GÜLDENİZ GÜRSOY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
EMEL GÜNEŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZGÜR ÖZGÖKÇELER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BİREYSEL
GÜNEŞ SAYGILI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURCU ÇELİKEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA TRİATLON SK
BİLGE BAKİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kolejliler Koşuyor
CELİL AKMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
CEM GÜNÇAVDI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runkaramürselrun
FAİK YÜKSEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORHAN GÜNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye YALOVARUNNERS
HAVA ÖZTÜRK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET ORAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım İzmir
GÜRAY TATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon S.K.
YALÇIN SUSUZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Salamon Türkiye
ELİF KAYIN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Atom
ŞİMAL ASAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ERİNÇ ERKEKKOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Eringo
SEZİN ŞEFTALİOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Art of Run
AYŞE KÜÇÜK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
MERTCAN ÖZTÜRK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KUMSAL PINARGÖZÜ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye No Reason Co.
MEHMETÖŞĞ ALİÖŞ SERTŞŞİİİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AHMET AKYILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÖKTUĞ TUNELİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÇAĞATAY AYDÖNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYDAN YAZICIOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım adım izmir
MUHAMMED OKAN ATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SUAT TAŞKIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Eskişehir Runners
METİN HÜSEYİNOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA KOŞU AKADEMİSİ
SADRİ KULU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bosch Koop.
AYHAN GENÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ATILLA GUNEY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Sdc yuzme
TOLGA İSKİT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Herşey GÜcünde Fare
SARP ÜNLÜTOKMAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
BERRAN OZTOPRAK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HASAN RAHMİ ŞELE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI Running Club
CENGİZ SEVİM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursaspor isitme engelliler ve gençlik spo
LALE EYMEN GÜLDEREN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
YAĞMUR SARALİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Run Formance
NİHAL DUNDAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Buka
AYHAN KARAAĞAÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Koşu Akademesi
MUHTEREM KARAAĞAÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Koşu Akademisi
ÖZDEK MEMİK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
HAYRETTİN KURTKAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye şerafettin
İBRAHİM KARASAKAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ONUR ALPER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURAK TETİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÖKÇE ÜNAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Likyalılar Running
ALİ İHSAN ÜNAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Likyalılar Running
FULYA ÇAMLIBEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım İzmir
SEZİN AKCAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAYRETTİN YALNIZCAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CANAN GÜL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SONİA SERPİL ASLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
DERYA KIRICI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye 42 AKADEMİ
AYHAN YAŞAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Louis zamperini
ERHAN DÖNGEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI Runing
TÜLİN GÜNEŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runnin Academiy
ÖMER FARUK ÖZÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI RUN
MAHMUT GUMUS Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runnıng Academy
NERMİN AKIN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Running Academy
DURMUŞ AYDOĞDU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Running Academy
TÜLİN ENCÜ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye İDADİK
YEŞİM ÜLKÜ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kolejliler Koşuyor
AYŞEGÜL AKDOĞAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye SHORT TRAIL SARIYER
EMRE KAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEMET HÜSEYİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye bursa masterler
SERDAR AYYILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Running Academy
SEMRA BULUT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Hüsnü
HÜSNÜ ZAFER KÖMÜRCÜ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA KOŞU AKADEMİSİ
EMİNE GÜLER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye İDADİK
GAYE GÜRAKAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye İDADİK
MEHMET KÜÇÜKYILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA TRİATLON SK
GÖKHAN CUMBUL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Core
UĞUR ZENGİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEVLÜT ASLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runnıng Academy
NAZLI VAROL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
ASIM KAYALAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI Running Club
MUSTAFA ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TALİP MAVRUK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G Running Team
BUMİNHAN TUNÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MG Running
HATİCE ŞULE YİGİT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G RUNNING TEAM
GAMZE TANRIVERDİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ASICS Türkiye
UMUT ÇAKAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G Running Team
TOLGA CANÖZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HASAN DEMİRCİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEVDA KAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye 42 Akademi
MUSTAFA CEM İÇLİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOLEJLİLER KOŞUYOR
HİLAL AKSOY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye MG RUNNING TEAM
FEYZULLAH SEVEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MG RUNNING TEAM
AYSEL GÜVEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G RUNNING TEAM
ZEYNEP KUŞCU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
RASİM TAŞKIN ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
MELİH BALABAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
MUSTAFA ÇİĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
CAN TOKALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
ELANUR GÜLER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
ESMA BULUT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Koşu Akademisi
MEDİHA TORAMAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
BERAT CAN TANIK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
DERYA YALÇINTEPE TANIK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SELİN AKTİTİZ GÜNGÖR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
ZEYNEP GÖKTEPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SÜREYYA KANITEMİZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Mg15
YASİN KOÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Yasin
KEMAL ARI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
SİNAN SULUOVA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA KOŞU AKADEMESİ
SELEN BERKSUN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
MELTEM KARAARSLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runperest
ENGİN KİBAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runperest
CİHAN AKBABA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
BATUR YUCEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
ARZU DİNÇEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye İDADİK
KIVANÇ KARA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALİ RIZA AYDIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
NİSA AKCAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HASAN ALTIOK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RunkaramürselRun
SERKAN SEVİNC Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RunIT
VİLDAN MUTLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEVDA YOLA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALP CETİNBİNİCİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
ERTUĞRUL ERGÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
SERDAR SARISAC Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI RUNNING CLUB
NESLİHAN ARICAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Ankara
ARZU ARICAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Eskişehir Runners
ELİF GÜLTEKİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye MERRELL BOLD UNION
MURAT ÇAMOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ksk one team
ECEM ACAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
NAGEHAN OGUZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
SARA AKBARİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERDAR GÜNDOĞDU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
BAHAR BALTACI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Onetrail
ÖVSEN ÖNAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN
NURSEL GÜLER KASAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
KAAN KASAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN
GULUSTAN REJEPOVA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Running Academy
MERVE BALKIŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
KEMAL ÖNDER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALİ SİNAN TÜZÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BOLD UNION
KAMİL DAYILAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI Runnig Club
GÖRKEM EŞSİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
ANIL HORASAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
ADNAN YAZICI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MEHTAP
ERSİN KÖZEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrel Bold
LÜTFİ SUAT CİHAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MERREL BOLD UNION
ÜMİT GÜLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BUKA
NERMİN UĞUR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
MUSA YILDIRIM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Gökmenarasrunning
MERVE YILDIRIM Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
EGE YOLDÜREN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERHAN CANTÜRK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell bold union
BİLGE PAKİŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
MİNE PAKİŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
ALTUĞ DİLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye koşturan
BERNA ARDAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
ALEYNA ŞENER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı
AHMET EREN ÇOLAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı
BİLGE MİRZA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
KUTAY YUSUF TAŞLITEPE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Ankara
NİLÜFER AÇIKGÖZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Rundamental
MELİS GÖLGE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FARUK DİNÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye İzmir spx
MELİKE SAYGAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ASU ORHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Birds
ÖZGE KARAKURT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
NURCAN KANSU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HUSEYİN ŞİRİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Fitgusto
SELÇUK GÜRSEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa triatlon spor klübü
AHMET URANSEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORÇUN DİYARBAKIRLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Eskişehirrunners
FATİH YILDIZLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAKAN DEMİRÖZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CAN DAYI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Rundamental
KUBRA TAPAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET TOPRAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
MERİÇ UYANIK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Merrell Bold Union
ELİF GEZER TÜMER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CANAN YÜKSEL YÜCEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EDA GULSEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CAN KADIRGAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SELMA KILIÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye beyfitrun
AHU SENEM DEMİRÖZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CELIKKADINLAR
BORAGO ORGANIC Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye BORAGO ORGANIC
FATMA SİBEL MERSİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CELIKKADINLAR
BARIŞ DAYIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ECE ILGAZLI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye fitgusto
VOLKAN DENİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EBRU TURHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
ERTAN YEŞİLÖZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNPEREST
ALEXA BLACKLOCK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CAVİT BİLEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
ATAKAN GENÇBÜYÜR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YELİZ KURT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye karşıyaka one team
CİHAN OKYAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İSMAİL ADIYAMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G Running Team
MURAT İLHAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye 42AKEDEMI
İLYAS GÜVEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MFI Running
ONUR OZGUVENİR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
RUKİYE ALTINBAŞ ALTINBAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOSTURAN
FATİH ÖNAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bold Union
TÜZBENT MUSAYEVA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CİHAN BİLGE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Cimtas Run
NUSRET ÖZGÜR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ÇİMTAŞ Run
KEREM TUNA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Çimtaş Run
SELİM UYSAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye 42 Akademi
TUGBA CEVİZCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AKIN AKDOĞAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMİN ÖZMEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım İzmir
KADİR ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ÇOCUK EĞİTİM DERNEĞİ
FİKRET YELBEY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Far runners
JACLYN KUFFEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MUSTAFA KEMAL KERPEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner Team
ALPER SARİARSLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye vestel road runner
SEZGİN FİLİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner
ONUR DOĞANAY ÇAĞATAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner
TANER YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Eskişehir Runners
OMER FARUK SINGIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koştur.co
MEHMET SALİH YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BEDRİ ALTAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Dersim spor
OSMAN GÜVEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERGEİ FİLOZOP Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AKKUYU
EKREM KOŞAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞAR
MUSTAFA ALP USTA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YASİN KANSU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ENGİN CENGİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMRULLAH DEMİR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FEDAİ MUTLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
YALÇIN CANDAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SİBEL ÖZAVCI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
JOHN TK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Wadi Bih
ÇAĞLAR POLATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FIRAT ÖZTÜRK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ESKİŞEHİR RUNNERS
NİHAN OKTAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
UĞUR ÇİÇEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZGÜR ÖZTÜRK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bahçeşehir koşan sporcular
OĞUZ ULAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN
SERGEN BİLGİÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Tusaş Spor Kulubü
EGE KAYAOĞULLARI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERKAN DEMİRER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TUSAS Spor Klıbü
LÜTFİ POSTALCI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Huni İdman Yurdu
AYŞE SELNUR YETER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
BÜŞRA YİĞİT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Cimtas Run
ZAFER GÖÇEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Cimtas Run
ZEYNEP GÜL AKTAS Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zezo
MÜMTAZ AKTAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Huni İdmayurdu
ÇETİN KAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERKAN NARI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye COPA Running Team
ANIL ÇİDERELİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye COPA Running Team
SERKAN EFE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MUSTAFA ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SİYAMİ ALTUNBAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Copa Running Team
BÜLENT EYRİPARMAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye COPA Running Team
AKIN ESGİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ELİF GÜNGÖR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
DAVUT SARI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye COPA Running Team
GÜLER YILDIRIM Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALİ OSMAN DURMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ms araştırmaları derneği
YAVUZ ARSLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Climbolic Team

32K / Su Parkuru ITRA2

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
ÖZGÜR YÜKSEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
TUĞBA DİNÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adidas runners istanbul
BOĞAÇHAN AKYAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
CENGİZ AYANOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cengiz
KAMİL GÜLTEPE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNSNROSES
HÜSEYİN BAYIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
MEHMET BÜYÜKÇAPAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rüzgar Büyükçapar Koşu Takımı
GÖKSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
SERDAR ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
ARZU ALTINDAL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
MUSTAFA EMRE SARI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
DEMET ÇINAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kaş-koş-yüz-bin
VOLKAN TÜRKAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
MUSTAFA KARAKUŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karşıyaka One Team
MUSTAFA PEHLİVAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adım adım ankara
EFE AKSAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
ONUR DOĞRU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Metro İstanbul
YUSUF TURAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
POLAT KIHRI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Akademikoşu
BİLAL ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allrunners
ÖMÜR ÇAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye stopALS
RIZA MARTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adı.Adım
MEHMET ALİ OK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Aydos537
KAYA AYDIN ALPAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MERT AĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Babaeski Triatlon K. . Onaran Academy
EFE YAZICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
SELAHATTİN ILDIRAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
EMRAH ALTAY KARADENİZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
RECEP ÇAKMAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Yaşam için doğa ve koşu kulübü
ABDULLAH KAPTAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK RUNNING
HAKAN KARAKAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Balance runing team
ŞEBNEM KOSOVA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kuzey Geyikleri
ONUR ALTUĞ SAKALLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MÜGE ÖZMEN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
İSMAİL AKYOL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOLEJLİLER KOŞUYOR
HANDE COŞKUN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOLEJLİLER KOŞUYOR- TRIMETHEUS
HALDUN SERHAT ARGIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KORAY TÜCCAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejlilerkoşuyor
TUĞBA ÜNSAL TÜCCAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejlilerkoşuyor
AHMET ÇETİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
MURAT HAYLA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TURGUT ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSK ONE TEAM
İLAYDA OZGUVENİR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allrunners vs 42Akademi
SELÇUK GAZCILAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye runKaramurselrun
NAHİT DİNÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye runKaramürselrun
FATİH KAYA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 42 Akademi
COŞKUN COŞKUNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
HAKAN ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖZDE NURLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HÜSEYİN HALİL ACAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT EŞGÜNOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MEHMET BAYSAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirvedekiler Koşu
EGEMEN DÖNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sasfit
LEVENT GÜNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
KORAY ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CAN BATTAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İDRİS TOSUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garnavutköy
SADIK ÇUKURLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BİREYSEL
ENGİN YAVAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURAK YALÇIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Enderun
MANSUR GUNDOGDU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Enderun
ZELİHA ÇAKIR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runperest
SERKAN COŞTU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye runperest
GÖRKEM ÖÇALAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YÜCEL GİZEM SAVCI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
İBRAHİM EMRE ZAYİM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
CAFER KÖSEDAĞI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BEYZA GÜZEL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNURBAN / 42 AKADEMİ
GAMZE ALTINBAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G RUNNİNG TEAM
YALÇIN BASUT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YILDIRAY ÇINAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BARAN NALBANTOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
SERHAT ÖVET Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 42 akademi
ÖZGÜR MURAT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye eskisehirrunners
LOKMAN SIRAKAYA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskişehir Runners
SEVGİ VESKE KOCABAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskişehir Runners
ECE ÖZKUL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR BİLİCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EMİNE ÖGÜR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye teamcaspik
MEHMET AKSU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 42akademi
AYÇA ÇÖMLEKÇİLER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
LETİFŞAH BOZKURT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye YalovaRunners
UFUK UYSAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÇİĞDEM CANBOLAT Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÜLÇİN AYŞE ATAY Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye PsikoTeam
SERVAN GÖKDAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sasfit
TUĞÇE KARA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runarchy
EREM ÖRS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İLKER PEHLEVAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÇAĞLAR ÇETİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
OKAN ARAM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KingOfYarn
ALİ GÜMÜŞTEKİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA ÖZER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye bam bam athletics
HAKAN SARICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Gökmen Aras Running Team
AYTAÇ YİĞİT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye GARNAVUTKO
CAFER DALAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sasfit
SELÇUK DOLAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAMİYET YILDIRIM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ferdi
ÇAĞLA DEMİRCİOĞLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SERHAT GÜNERİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ERKAN YAĞIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BEAT
TAYFUN CAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sasfit
VEHBİ KURŞUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
NAZIM DOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BMC savunma
ALİ GÜRE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
SUAT AZER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BİREYSEL
GÜRKAN KAZANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ASICS Türkiye
GÖKÇE KAZANCI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
ALP AKTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
YENER GEYİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karşıyaka One Team
SELMA ÇETİNKAYA TÜRKER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Bursa
MERVE DUVA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ALLRUNNERS
EGEMEN HAZAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MUSTAFA ENGİN EMEKLİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERDAL GAZCILAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RunKaramürselRun
CAN ŞAYLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Logo Runners Platform
CANAN YAZICI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Serhat
ÖZGÜR BOZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel Sporcu
SİNAN GÜLTEKİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BK15
CANER TANYERİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bahçeşehirkoşansporcuları
BAKİ KARABÖCE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ZirvedekileR
İSMAİL HAKKI YETİM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YEKTA KARA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM ANKARA
BÜLENT YILDIRIM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BAHÇEŞEHİR KOŞU GRUBU
RAMİS MERCAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bahçeşehir Koşucuları
ALİ ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye PROSECTION
ŞENER DENİZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye bahçeşehir koşu grubu
MEHMET ALİ ARAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye bahçeşehir koşu grubu
İLKAY DEMİREL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
SARP SARAÇER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RunIT
CAN YALAMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
İSKENDER GÜNEY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EMRE ÜÇÜNCÜOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ZirvedekileR
FERHAT KAHRAMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running academy
LEVENT ORAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Red Foxes
RASİME DEMİREL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ferdi
AYSU GÖKALP Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
BUĞRAHAN CEMİL USLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İstanbul Atletizm
GÖKHAN ÇETİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
MUSTAFA ES Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
ÜMİT ÇİLİNGİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G Running Team
BAŞAK AĞDAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ASICS Türkiye
GÜLŞAH YAVUZEL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G Running Team
MEHMET ERGÜL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MERRELL BOLD UNION
ONUR ONARICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
İLAYDA DEMİRÖREN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
BERAT ÇEŞMECİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G Running
NUSRET TOPÇU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK RUNNING
ERKAN KONUKÇU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
YUSUF DOĞAN GÜRER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MELİH ÖZBEY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
ERGÜN GÜNAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
TULİN OKYAY Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK RUNNİNG
İREM CAN AYAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
BERK TUFEKCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AYDİN GENCLER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MELİK ÖZMEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Beyçelik Gestamp Koşu Takımı
BORA KIVRAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÇAĞLAR YERGÖK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
ALP BERKER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TURGUT ALPASLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrel Bold Union
MUHAMMED TOPKARA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 42 Akademi
CEM KOPARAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ZİYA ÖĞÜTCÜ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
SELMAN BATU KUĞU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
SELDA ÇAVDAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım
MEHMET BAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BAHADIR BORAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
YİĞİT ÇİLEK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
BERİL TEK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskisehirrunners
ALİ ÇAĞIRAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İDADİK
BEKİR CAKAROGLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye IZELTAS
HAKAN KAYADUMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İDADİK
MURAT TANINMIŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye IZELTAS
SERDAR DÜZGÜN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SERKAN SARGUT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
SELİN SARGUT Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
ERHAN DİNÇEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İDADİK
İHSAN LEBLEBİCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Türkiye
MURAT GÖKHAN TÜRKOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
TARKAN YILDIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
YASEMİN KARAOĞLAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
MELİKE EKERİM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
KÜBRA AKTÜRK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YASİN KÜÇÜKBAHAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Koşu Akademisi
FATİH HACIİSMAİLOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold
EMRE EROL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskişehir Runners
MÜCAHİT SÜRÜCÜ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye kartal
CEM ESER YOLA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MÜCAHİT AKCA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RunIT
SEZGİN MUTLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RunIT
MUSTAFA AKARSU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EMRE BAYKAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Emre
NADİR YILMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 07 manavgat
KİVANC DONERTAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
ONUR KILINÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
VOLKAN DEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ESMA OLGER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell bold union
DENİZ YÜCEL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
EMRAH YAVAŞAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye NUXNACK
YASİN AYDIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karşıyaka One Team
AYHAN AKTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye PEAK RUNNİNG TEAM
ONUR YAYAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOŞTURAN
ÖZDEN ŞENGEZER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrel Bold Union
İLKİZ TONKUŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
DENİZ MÜFTİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BERNA GÖKKAYA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bikoşuadana
SEVGİNUR AKDAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
DAMLA ARSLAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
YUNUS KİBARKAYA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merell Bold Union
DİLARA SULTAN VARGÜN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bold Union
SELMA ALTUNDİŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Gökmen Aras Running Team
HÜSEYİN TEPİKOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye koşudünyamız
ERAY CAN ATES Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
RAFET GÜNEŞ ÖZTÜRK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İDADİK
ÖZGÜR ÖZDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
DERYA DOĞAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR YAVUZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
EBRU BOZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
MURAT SENİPEK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
MEHMET TURHAN ÇAKAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOŞTURAN
GÜRAY KALAYCIOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
GOZDE SENİPEK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
ÖZGEN KAMAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA TRİATLON SK
UFUK KANSU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ENGİN KÖMEÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BAYRAM MERT ALTINDAĞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı
KORAY ESKİDUMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı
MURAT ÖZTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı
ERSİN ERDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ERDİNÇ KEF Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BroRunners
LEİLA SEİFİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERDAR İNAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ERDAL ALBAYRAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
CANBERK İŞLER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSK One Team
BİKE GECKİNLİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Team Run.Bo
SEVDA ÖZGİRAY Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
ALİ ALKAYA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUN ANKARA
SERKAN KOÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrel Bold Union
ARİF BABACAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trimetheus
HAKAN GÜNEY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İzga
TUNAY İDACI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Storm Spor Kulübü
EMRE GÜRDAP Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trimetheus
ÖZHAN PEŞTANLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Trimetheus
SALİH ONUR ÇELEBİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskişehir Runners
MİGUEL ZAPATERO COOMONTE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Stop Als Team AG
EMINE KASAP Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Gökmen Aras Running Team
BARKAN YAŞAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YANKI SÜSEN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
BÜŞRA TOPÇU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ MÇG
EBRU ŞAHİN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ MÇG
SİNAN GÖKGÖZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
ALPER TUTAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye R.E.D RUNNERS
BORA SEZEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M.A.S.K
SEMİH SERTAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Brorunners
ÖZGÜR ERER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allrunners
KADRİ ÇAKAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNDAMENTAL
SEVDE GÖKHAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
UTKU UZUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTÜ Orienteeting ve Navigasyon Takımı
GÜLŞEN ESER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FERDİ
TANER DİNÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ESİN SERTKAYA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İDADİK
SEVİM KATRE YILMAZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Columbia Outdoor Club
GÜÇLÜ ÖZEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye OLMYPOS DAĞCILIK KULÜBÜ
ÜZEYİR SÖYLEMEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TELLİHAN BABATUTMAZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Gökmen Aras Running Team
BARIŞ CİHAN KARAKUŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
SABRİ KESER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
FERHAN YURTCANLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Logo Runners Platform
ÖMER BAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
SADIK TAŞKIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garmin Türkiye
METİN ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskişehir Runners
ASHLEY HAYES Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İLHAMİ AYBER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye HUNİ İDMAN YURDU
ERMAN DENK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım İzmir
NİHAL ÇELİK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERDAR ÖZER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOSTURAN
DİLEK DEMİRTAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SARIYER SHORT TRAIL
SERHAN DEMİRTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SHORT TRAIL SARIYER
SERKAN TURHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOŞTURAN
ARZU KORKMAZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ALİ ÖZEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNDAMENTAL
GOKTAY BOCEK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
ERDEM AYAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BOLD UNION
MURAT ŞENCAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
HACI BURAK KARAMIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
OĞUZ ALİ EKİNCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
FATİH KALE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Bold Union
GÖKMEN ARAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MS ARAŞTIRMALARI DERNEĞİ
ORKUN KAYIŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
OGÜN GÜNEŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BORNOVALI
EROL KOZAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye kozan City Hotel
AHMET TAMER CEVİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CANAN ÖZTÜRK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Eskişehir Runners
SALİH CAKAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Netherlands
ENGİN ÇETİNAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Çağdaş Holding
ALPER TUNGA KARSLUOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Enderun
CÜNEYT ÇALIŞKAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ALP YÖRÜK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MALİK KAAN ÇADIRCIOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BARİS YAVUZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Red Team
HASAN GÜDER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garmin Türkiye
EMRAH FIRINCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KEMAL KADİR ÖZKARAKAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Red Team
UMUT ARAT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cayir Manyaklari
SİNEM ÖZMEN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye garmin
FATMA OVACIK SEVİK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TUĞBA TETİK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
MERİH AYGÜN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUN URBAN
ÖZGÜR TETİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy - Merrell Türkiye
SERHAT KÖKLÜER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sarıyer Short Trail
ALİŞAN AYGAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TUSAŞ
HANDE ŞIKTAŞLI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MELİH DOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrel Bold Union
SEZER CAYNAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel Roadrunner Team
MURAT KUYUCAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel Road Runner Team
SADİK SAĞKOL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
DAVUT ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Es_Es_Running
FUAT NİSANOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye VultraN
ÖZGÜR YAZICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERPİL BUDAK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SELCUK AYTAC Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running academy
PINAR AYIK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
NURAY BULUT GÖKTEPE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Umraniye Atletizm
FEVZİ ŞEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye izmir veteranlar atletizm klubü
FATİH AYKURT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ODTU DKSK
BURÇİN UĞUR SAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Es_Es_Runnig
ALPARSLAN TÜTÜNEKEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
UĞUR DEMİRCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye İzeltaş Runners

59K / Toprak Parkuru ITRA3

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
SERDAR SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
BURAK ALTINDAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
DENİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Mustafakemalpaşa Belediyspor
ÖZGÜR ÖZMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Adım Adım Ankara
SERKAN SÖKMENLİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
OZAN HOŞYILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Koşan Öğretmen
CENGİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
KAAN BİLGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
GÜRHAN AKDAĞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye koşALAm
BARIŞ ÖZDEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
MELİH RÜÇHAN ŞENSOY Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ankarunning
CAN AYDIN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
CENGİZ AKYÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye YARIMADA KOŞU GRUBU
HASAN KABAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
RIFAT DEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
İHSAN ŞAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ULTRA BABA (UB)
ATA TAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BANDAK
FATİH GÜRBÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Manda İdman Yurdu
CEM DOGAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye KoşALAm
SERKAN SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Kolejliler Koşuyor
MEHMET GÜVEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ferdi
SEMİH SEVİLEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
İLHAN BEYOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye 5.30 Cycling Team
MELİH YILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
REHA ÇELEBİOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SALİH ÇELEBİOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
KORAY UĞUR ERBAŞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
EYÜP ÜNEŞİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Rundamental
EBRU ÇIRAKMAN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye MADE IN CELIK
EREM SENOL Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
HİLMİ GÜNHAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
BERK AŞKAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ASLI RAZBONYALI Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MUSTAFA FATİH RAZBONYALI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ÇELİK İNGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SİNAN GÜLDALI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye RUNDAMENTAL
KUDRET ALTAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye AllRunnerS - 42akademi
MESTAN TURHAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye M&G Running Team
ABDULLAH ÖZDEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye 42 Akademi
CAN DEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye RUNFORMANCE
ZÜBEYDE SİVRİSERVİ Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Eskısehırunners
SELÇUK AKBABA Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
OĞUZHAN EMRE SİNGER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye SASfit
ALPER UYSAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Short Trail Sariyer
SERTAÇ YAZAR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Art of Run
MUTLU ÖZKAYA Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
BERKKAN GÜLER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
YALÇIN BALCI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Bursa Koşu Akademisi
TEVFİK CAN DUVA Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ALLRUNNERS
KEREM ÇALKILIÇ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Runformance
ÜRÜN BAKAR BURŞUK Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ankyra SK
YAHYA KALE Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye 42AKADEMİ
EREN UNLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Runformance
TOLGA ENCÜ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye İDADİK
İLKER MORAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrell Bold Union
BURCU SUZAN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrell Bold Union
FERHAT TOPRAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrell Bold Union
VECİHİ ÇABAŞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye İdadik
BURCU İNAL Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye İDADİK
LEVENT PARACI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Bold Union
YUSUF YAKUT Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrel Bold Union
AHMET DAĞTAŞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrell Bold Union
ESRA TUNCA KARAKAYA Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye YalovaRunners
EMİNE BEŞLER ÇEBER Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrell Bold Union
HARUN DEMİRCİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ÖNER ELİRİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye FK RUNNING
MUSTAFA KÜTÜK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye FK RUNNING
MUSTAFA ÜNAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye YIĞITLER ŞEHRI
ALİ KANSU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
TANKUT GENÇ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye MERRELL BOLD UNION
BÜŞRA GENÇ Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye MERRELL BOLD UNION
MEHMET ÖNELGE Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BiKoşuAdana
HABİP ALBAYRAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye SEDA
ZÜLAL ÇALIŞKAN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SERHAT ACAR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye KOŞUDÜNYAMIZ
VEDAT NİSANOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye VultraN
KEMAL KUKUL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Merrell Bold Union
AKAN KIZIL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
NURULLAH GÜLAÇAR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
YESİM ÖZDEMİR Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ERZEN ZYBERAJ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Kosovo
YASİN İNANÖZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
EVREN OZKARAKASLİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 United Kingdom
ROJDA SEZER Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye vegan runners
FAHRİ CANDAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye AKUT
SEZGİN OTURMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye AKUT SPOR KLÜBÜ
ALİ DÜZDAS Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Serdar Bektaş Spor Kulubü
HAKAN DİLMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
GÖZDE GÜR Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
NAZLI SARIKABAK Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye MERRELL BOLD UNION
NAZMİ BAHAR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Botanik Run
HALİL KAYNAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Runneryogi
VOLKAN BİNİCİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
NURETTİN KARABUL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye

6K / Göl Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
ELİF ESEN ÖZDEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
ERHAN ALPER BİLEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye VESTEL ROADRUNNER TEAM
BİLAL AYDIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
BUKET DAMLA AKALIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
KORAY AVCI ÇAKMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye KSKONETEAM
CHRİSTOPHER ROBERT MULLİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye -
SUZAN GÖKÇEOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adim Adim
SEZİN ŞEFTALİOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
KEMAL BİLİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
ELİF ERDALOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
TUĞBA ALTUNER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxes
HATİCE ÖZDOĞAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RedFoxes
HÜSEYİN BAYINDIR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
HÜLYA KARSLI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
MEHMET ONUR BALKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
EMIN BARIS KINAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye -
EMİR ÖZDEMİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
MERVE EROL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
ÖZLEM TERLİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Özlem
BERİL DURMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
EMRE SARAÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİNAN SARILIGİL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SUZAN YÜKSEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Faik
HÜSEYİN RAMAZAN YALÇIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
MEHMET DEMREN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
PELİN SUSUP Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ESRA GÜNDOĞDU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ENDERUN
ELİF ERKEKKOL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HÜSEYİN ELİBOL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye BURSA TUR KOMİTESİ
CEREN KUŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
AYŞEGÜL KAYAALP Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HALİM YAZICIOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım
BURCU KELEŞ BOZKURT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
E.AYSU DEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ERHAN KURT Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Short Trail Sarıyer
KONÇUY SİVRİOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye SDC Yüzme Spor Kulubü
YUSUF SİVRİOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye SDC Yüzme Spor Kulübü
CEM KÜRŞAD HASANOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Sdc yüzme takımı
ELİF KAYAALP Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
CEMİLE DIRMIKCI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye KSK One Team
BERKAY KARAKAŞ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vedat Miloring
UTKU DEMİROLUK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye KSK ONE TEAM
BURAK EDİS EMİROĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
EDA ABUT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Kskoneteam
BİNNAZ ÖZCAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Zinde
ÖZDEN ÖZCAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Zinde
PINAR MUTLU BEDEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
NAZLI SAVAŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
REYHAN ÖZCAN BERBER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye MFI Running Club
ÜMRAN GÖKSEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ALPARSLAN ISKENDEROGLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Velo Bursa Team
TUĞBA ALPAT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MELİS MUTLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEDA ÇALIŞKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİNEM ÖZ ARI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ATALAY ÇAVDAR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Best Runners
CEM BOLAMAT Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
BERİL AKDAMAR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMİNE ÖZDİL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RunIT
TEVFİK AKDAMAR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
NESLİHAN DELEN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Buikad
ENGİN YILMAZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye yok
SEVDA YILMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye yok
EBRU TÜZÜMWT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ksk one team
KÜBRA AKCA Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RunIT
AYŞEGÜL ALPER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RunIT
HALİL DENİZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye MFI RUNNING
ÖMER DEVECİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye MFI Running Club
FATİH BIÇKICI Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye MFI Running Club
ABDULLAH KARAMAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
FATMA KARAMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÖZLEM ODABAŞI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Bireysel
CEM GÖKMEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
FURKAN CERCİOGLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye MFı
NAGEHAN AKTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye PEAK RUNNİNG TEAM
ÖZGE UĞRAŞ KAYADUMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye İDADİK
HALİT ÖZGÜR ALTINSOY Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye NAZSPOR
OZAN ORAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
NURCİYE ERTEM Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye İDADİK
ERKAN ÖZKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Cht
HANDAN ÖZKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Cht
TÜRKAN GÜLEÇ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Merrel Bold Union
SİNEM BODUROĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
RİMMA ULA Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Buikad
AYBİKE KUBRA YUCEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ESRA ALBAYRAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
NESLİHAN ARSLAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Nfit Wellness
GÖKNİL DİNÇ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
YULİYA DOSTER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye buikad
AHU KAYA Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Far Runners
SU TOPÇU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
TUĞBA ER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
YASEMİN YEŞİL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım
EBRU ESMA BOZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
GÖKÇEN ALYAMAÇ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MERVE DİYARBAKIRLI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Eskişehir Runners
RECEP BAKKAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Eskişehir Runners
GÜLÇE CANTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
AYHAN YETER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye MFI RUN
MESUDE BIÇKICI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye MFI Running Club
BERÇİN KOŞAR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Berçin
ELİF COŞKUN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
OYA ORAL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım İzmir
ARZU GÜDER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Garmin Türkiye
PELİN KERPEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner Team
FERYAL SINGIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Koştur.co
FATMAGÜL UYUMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Eskısehır runners
FATİH KARAASLAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye ferdi
ALİCAN AKTÜRK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Eskişehir runners
NUSRETCAN ŞEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
CANAN ATLI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÖZCAN DOĞAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye genç kalanlar
ECE ÖZER GÜNGÖR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
YILMAZ GÜNGÖR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
NESLİHAN ÇELİK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Ksk one team
NERGİS BARDAKCI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ABDULLAH AYDIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Swimmer
AYSUN ÜSKÜP Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
SENİYE BASKAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Copa Running Team
BARIŞ ŞARDAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Velostrom
KAAN CHRISTIAN BIRLEY Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
RECEP ALKANAT Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ARZU İLHAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ORÇUN BERK YENİPALA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
SERKAN İLHAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
RİZA CAN GİRGİNER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
FATİH BEYHAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
SÜLEYMAN AYDOĞDU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
SERHAT TUTAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
HÜSEYİN KAAN AYDIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ERCAN TOKUÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
AHMET CAN GÜLER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
AZİZ ÜNAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
AHMET İPHAR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
FERHAT ŞENER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running TEAM
YAVUZ KAYA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
NAZİF KARAASLAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye VELOSTROM
MERVE KORUCU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ZEKERİYA AKGÜL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
YÜCEL KILIÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Yücel
OKTAY ÖZDEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
NERGİS KURT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MERVE DURMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Ms araştırmaları derneği
MERT AKYÜZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÖZLEM AKPINAR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ÖZLEM
ERKAN AKKOCA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Like a Storm
MAHİDE KURT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Copa Running Team
TUĞBA YÜCETÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ORHAN YÜCETÜRK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
KÜBRA BAĞCI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
YAĞMUR YÜCETÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
TUGAY BAĞCI Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ELİF İLHAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
ERSİN KANTAR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
GİZEM TEKİN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
MURAT YIMAZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye TUSAŞ spor klubu
BARAN SELÇUK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
OKTAY ERDİNÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye COPA Running Team
BURCU KILIÇ YILMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye TUSAŞ spor klubu