Yarışmacılar

13K / Ateş Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
YASER SAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
HAYRETTİN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
GÜRBÜZ ALTAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
SİBEL KAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adim adim bursa
FATMA ÖZEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye VESTEL ROADRUNNER
ARZU ÇELİK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
ERSİN SARAC Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
KARTAL BORA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
HASAN KASAPOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
GÖKHAN SEÇKİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
TİMURLENK ÖZKAYNAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
REYHAN CEYLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
YASEMİN BALYACI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM
TÜLİN BİLGİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ZEYNEP GÖRPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
CEMİLE BİRİNCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
CANSEL ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
OZLEM TURGUT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Red Foxes running
BURCU ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
BERRUNE ILIMSEVER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ÇAĞLAR TOMA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Team Boeing
BİRSEN KARATAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka one team
GÖKMEN AKATA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka one team
HASAN AKYOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ss. bosch kooperatifi
TUĞÇE SEZAİOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
MELİS TULGAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
FAHRİ IRMAK KILIÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ŞÜKRAN GÜNEŞ BAYAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G Running Team
AYDIN UZUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
SEVİM ERDİNÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
LEVENT KUVA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Climbolic Team
ZEYNEP CELTEK AKSAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ALİYE AYTA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
UMUT DAVUT BAŞOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
ERVA ULUDAĞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye REDFOXESRUNNING
ÇAĞRI GÜLÜMSER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
SERHAN POLATOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
NURAN PAYLAŞAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
ERDAL YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye redfoxesrunning
TANER YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
BANU TOPÇU ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes Running
OĞUZ YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
TUBA DOGRU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
RECEP ÇAKMAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Yaşam için doğa ve koşu kulübü
OLCAYTO ERSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner
YASEMİN GÜN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
BURAK EKİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
NEFİSE ÇAĞLA TARHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
CÜNEYT ŞENOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GarantiRun
H. HÜSEYİN KULAOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AllRunners
ABDULLAH KAPTAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK RUNNING
AYFER ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ZultaRun
ALPASLAN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye -
ALPER ULUSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
ŞEBNEM KOSOVA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri
MÜJDE ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
HALİL ÖZKAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
SİNEM BAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN.CO
MÜGE ÖZMEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
ERKUT GÜREN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
GÜLDENİZ GÜRSOY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
EMEL GÜNEŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZGÜR ÖZGÖKÇELER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BİREYSEL
GÜNEŞ SAYGILI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURCU ÇELİKEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye BURSA TRİATLON SK
BİLGE BAKİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kolejliler Koşuyor
CELİL AKMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
CEM GÜNÇAVDI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runkaramürselrun
FAİK YÜKSEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORHAN GÜNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye YALOVARUNNERS
HAVA ÖZTÜRK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HÜSEYİN HALİL ACAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÜRAY TATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon S.K.
YALÇIN SUSUZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Salamon Türkiye
ELİF KAYIN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Atom
SERKAN COŞTU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye runperest
ŞİMAL ASAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ERİNÇ ERKEKKOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Eringo
SEZİN ŞEFTALİOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Art of Run
AYŞE KÜÇÜK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
MERTCAN ÖZTÜRK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KUMSAL PINARGÖZÜ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye No Reason Co.
MEHMETÖŞĞ ALİÖŞ SERTŞŞİİİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AHMET AKYILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÖKTUĞ TUNELİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÇAĞATAY AYDÖNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYŞEGÜL KAYAALP Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYDAN YAZICIOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım adım izmir

32K / Su Parkuru ITRA2

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
ÖZGÜR YÜKSEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
TUĞBA DİNÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adidas runners istanbul
BOĞAÇHAN AKYAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
CENGİZ AYANOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cengiz
KAMİL GÜLTEPE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNSNROSES
HÜSEYİN BAYIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
MEHMET BÜYÜKÇAPAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rüzgar Büyükçapar Koşu Takımı
GÖKSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
SERDAR ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
ARZU ALTINDAL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
SERKAN SÖKMENLİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MUSTAFA EMRE SARI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
DEMET ÇINAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kaş-koş-yüz-bin
VOLKAN TÜRKAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
MUSTAFA KARAKUŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karşıyaka One Team
MUSTAFA PEHLİVAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adım adım ankara
EFE AKSAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
ONUR DOĞRU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Metro İstanbul
YUSUF TURAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
POLAT KIHRI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Akademikoşu
BİLAL ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allrunners
ÖMÜR ÇAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye stopALS
RIZA MARTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adı.Adım
RIFAT DEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MEHMET ALİ OK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Aydos537
ALP ASLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Aydos537
KAYA AYDIN ALPAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MERT AĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Babaeski Triatlon K. . Onaran Academy
EFE YAZICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
SELAHATTİN ILDIRAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
EMRAH ALTAY KARADENİZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
HAKAN KARAKAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Balance runing team
ONUR ALTUĞ SAKALLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
İSMAİL AKYOL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOLEJLİLER KOŞUYOR
HANDE COŞKUN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOLEJLİLER KOŞUYOR- TRIMETHEUS
HALDUN SERHAT ARGIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KORAY TÜCCAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejlilerkoşuyor
TUĞBA ÜNSAL TÜCCAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejlilerkoşuyor
AHMET ÇETİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
MURAT HAYLA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TURGUT ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSK ONE TEAM
İLAYDA OZGUVENİR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allrunners vs 42Akademi
SELÇUK GAZCILAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye runKaramurselrun
NAHİT DİNÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye runKaramürselrun
FATİH KAYA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 42 Akademi
COŞKUN COŞKUNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
HAKAN ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖZDE NURLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT EŞGÜNOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MEHMET BAYSAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirvedekiler Koşu
EGEMEN DÖNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sasfit
LEVENT GÜNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
KORAY ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CAN BATTAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İDRİS TOSUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garnavutköy
SADIK ÇUKURLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BİREYSEL
BURAK YALÇIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Enderun
MANSUR GUNDOGDU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Enderun
ZELİHA ÇAKIR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runperest
GÖRKEM ÖÇALAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YÜCEL GİZEM SAVCI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
İBRAHİM EMRE ZAYİM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
CAFER KÖSEDAĞI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MESTAN TURHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G Running Team
BEYZA GÜZEL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNURBAN / 42 AKADEMİ
GAMZE ALTINBAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G RUNNİNG TEAM
YALÇIN BASUT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YILDIRAY ÇINAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BARAN NALBANTOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
SERHAT ÖVET Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 42 akademi
CAN DEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE

59K / Toprak Parkuru ITRA3

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
SERDAR SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
BURAK ALTINDAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
DENİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Mustafakemalpaşa Belediyspor
ÖZGÜR ÖZMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Adım Adım Ankara
OZAN HOŞYILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Koşan Öğretmen
CENGİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
KAAN BİLGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
GÜRHAN AKDAĞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye koşALAm
BARIŞ ÖZDEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
MELİH RÜÇHAN ŞENSOY Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ankarunning
CAN AYDIN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
CENGİZ AKYÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye YARIMADA KOŞU GRUBU
HASAN KABAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye -
İHSAN ŞAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ULTRA BABA (UB)
ATA TAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BANDAK
FATİH GÜRBÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Manda İdman Yurdu
CEM DOGAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye KoşALAm
SERKAN SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Kolejliler Koşuyor
MEHMET GÜVEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ferdi
SEMİH SEVİLEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
İLHAN BEYOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye 5.30 Cycling Team
MELİH YILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
REHA ÇELEBİOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SALİH ÇELEBİOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
KORAY UĞUR ERBAŞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
EYÜP ÜNEŞİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Rundamental
EBRU ÇIRAKMAN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye MADE IN CELIK
EREM SENOL Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
HİLMİ GÜNHAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
BERK AŞKAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MEHMET ORAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Adım Adım İzmir
ASLI RAZBONYALI Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MUSTAFA FATİH RAZBONYALI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ÇELİK İNGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ENGİN YAVAŞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SİNAN GÜLDALI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye RUNDAMENTAL
KUDRET ALTAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye AllRunnerS - 42akademi
ABDULLAH ÖZDEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye 42 Akademi

6K / Göl Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
ELİF ESEN ÖZDEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
ERHAN ALPER BİLEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye VESTEL ROADRUNNER TEAM
BİLAL AYDIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
BUKET DAMLA AKALIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
KORAY AVCI ÇAKMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye KSKONETEAM
CHRİSTOPHER ROBERT MULLİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye -
SUZAN GÖKÇEOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adim Adim
SEZİN ŞEFTALİOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
KEMAL BİLİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
ELİF ERDALOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
TUĞBA ALTUNER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxes
HATİCE ÖZDOĞAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RedFoxes
HÜSEYİN BAYINDIR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
ÜMİT GİRDİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXESRUNNIG
HÜLYA KARSLI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
MEHMET ONUR BALKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
EMIN BARIS KINAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye -
PINAR AKSEKİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
EMİR ÖZDEMİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
MERVE EROL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
ÖZLEM TERLİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Özlem
BERİL DURMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye -
EMRE SARAÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİNAN SARILIGİL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SUZAN YÜKSEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Faik
HÜSEYİN RAMAZAN YALÇIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
MEHMET DEMREN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
PELİN SUSUP Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ESRA GÜNDOĞDU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ENDERUN
ELİF ERKEKKOL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HÜSEYİN ELİBOL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye BURSA TUR KOMİTESİ
CEREN KUŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HALİM YAZICIOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım