Yarışmacılar

13K / Ateş Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORHAN GÜNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SUBAŞISPOR
CÜNEYT ŞENOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GarantiRun
CAN YALAMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ŞENGÜL ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CHT
ARZU ÇELİK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
HAYRETTİN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
ZEYNEP GÖRPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TİMURLENK ÖZKAYNAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HALDUN SERHAT ARGIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Haldun Argin
CEMİLE BİRİNCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEDA METE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SERDAR DÜZGÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SEBİLE ALUÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Botanik Run

32K / Su Parkuru ITRA2

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
MESUT ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BUKA
SABRİ KESER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CENGİZ TAMER MUTLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
AHMET BABUR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık
MESUT GÖKALP Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MESUT
EMİNE BEŞLER ÇEBER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT GÜNERİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AYHAN SERPEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
BİLKAY BIYIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ENDER SARITEKİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖKSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
İLKAY DEMİREL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FERDİ
FARHOD KHAMİDOV Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Tajikistan TJK RUN CLUB
CANSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
ZEYNEP AKKOYUNLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ECE ÖNCÜ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MURAT HAYLA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TURGUT ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KARSIYAKA ONE TEAM
DEMET ÇINAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kaş-koş-yüz-bin
AYŞEGÜL AKDOĞAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
GOKER ERKMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MUSTAFA KÜTÜK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HÜSEYİN BAYIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
ALİ TABAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım adım
İSMAİL DİKTAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye beşiktaş

59K / Toprak Parkuru ITRA3

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
CEYDA YAREN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SEMİH SEVİLEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
OZAN HOŞYILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Koşan Öğretmen
SERKAN KUVET Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
MESUT YİĞİT Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
ÖZDEK YARMAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Columbia Montrail Koşu Grubu

6K / Göl Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
HÜSEYİN ELİBOL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Bursa Tur komitesi
ERSİN SARAC Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
SERKAN POLAT Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye polatswr
YİĞİT YURDAKUL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SERKAN SÖKMENLİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye