Yarışmacılar

13K / Ateş Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORHAN GÜNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SUBAŞISPOR
CÜNEYT ŞENOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GarantiRun
BİLKAY BIYIK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
CAN YALAMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
ŞENGÜL ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CHT
ARZU ÇELİK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
HAYRETTİN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
ZEYNEP GÖRPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TİMURLENK ÖZKAYNAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
HALDUN SERHAT ARGIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Haldun Argin
CEMİLE BİRİNCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEDA METE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SERDAR DÜZGÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SEBİLE ALUÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Botanik Run
HATİCE KILIÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Hatice
GÖKHAN SEÇKİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SARP ÜNLÜTOKMAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
ANA NİCOLETA AKTULGA LOVİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Sasfit
ŞAMİL SAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BATUR YUCEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
KARTAL BORA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERKAN SEVİNÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYFUN EVCİL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
AYSUN YAVUZCAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSK ONE TEAM
GÜRBÜZ ALTAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
ZEYNEP GÖKTEPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
DİLEK DEMİRTAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ADIDASRUNNERSISTANBUL
HASAN KIYAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye tatanga
HAKAN KARABULUT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye cht
ÖMER CAN DORKEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TATANGA
ALİ ORHUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
ERVA BAŞAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FİGEN VARAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MELİH ÖZBEY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
MUSTAFA ÖZER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye bam bam athletics
NAZIM DOĞAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye YOK
REYHAN CEYLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÜRAY TATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
EVREN TUTKUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TÜLİN BİLGİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KADİR ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ANIL DOĞRU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
VOLKAN YİĞİT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
GÖZDE ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BEKİR SANCAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
RABİA ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ELİF ÇOLAK GÜNDOĞDU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
MURAT DUMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
SEZER ALCAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım
TARKAN TAŞPINAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
PINAR ARTAÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
HÜSEYİN KELEŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SİBEL KAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adim adim bursa
NAMIK BUDAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Masterler Atletizm Kulübü
YAVUZ FARUK ÇELEBİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET ALTIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SASFİT
ÖZKAN ARSLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÇİĞDEM DURMAZ ŞENOL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İLKER PEHLEVAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYFUN CAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SASFİT
ADNAN TÜRKER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ADIM ADIM BURSA
EMRAH GÖNENÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYLAN DAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
UZAY KASAP Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
SİNAN AKIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
TEVFİK CAN DUVA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye adidasrunners
ERHAN DÖNGEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Erhan
MÜFİT TOSYALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM
EMİRCAN BAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SITKI ÇAKIR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BİLGİN UTKU ERBİLGİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SASFİT
ÜNAL ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Koşu Akademisi
SENA POYRAZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MERT CANBEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
HASAN KASAPOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEVİM ERDİNÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
BURAK TETİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZGE DELİCE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZLEM KURTDERELİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YILDIRIM OSMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
JULİDE ARSLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
YASEMİN BALYACI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM
EBRU UĞURLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
BEYZA ÖZAYDIN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET AKİF KILAÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye mülkiyeliler
ENİS AKAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
AYDIN UZUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEDA ATİLA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BERKAN GÖREN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AllRunners
İLKER GÜMÜŞDAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye allrunners
İBRAHİM ERŞİL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AHMET KELEŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YASER SAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EBRU ÇIRAKMAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EKİN ÇIRAKMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AHMET ÜNAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa koşu akademisi
MESUT MERT BEYAZITLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KESTEL DH
MELİKE SAYGAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FULYA İLASLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İSMAİL ÖZGÜR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes Running
ALİ ÜSTÜNDAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
GALİP CAN YILDIRIM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNSNROSES
AHMET ERDEM HAYIRLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FATİH ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMİNE UĞUR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNSNROSES
ÌLKNUR ALBAYRAK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNSNROSES
ALPER SARIARSLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner team
FATMA ÖZEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye VESTEL ROADRUNNER
NEFİSE ÇAĞLA TARHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
ALİ KÜÇÜKÖZKUL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
SERCAN DALKILIÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
OZLEM TURGUT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Red Foxes running
BURAK EKİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
YASEMİN GÜN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
MUSTAFA KEMAL KERPEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Volkan
OLCAYTO ERSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner
BERNA GÜCÜN GENCER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
MUSTAFA AY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye REDFOXES
RECEP ÇAKMAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Yaşam için doğa ve koşu kulübü
TUBA DOGRU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
ALPAY UYSAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye redfoxesrunning
SEBİLE HASRET Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YASEMİN YEŞİL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
OĞUZ YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
BANU TOPÇU ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes Running
TANER YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
ERDAL YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye redfoxesrunning
MEHMET FİRAT AYDİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner Team
NURAN PAYLAŞAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
SERHAN POLATOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
ÇAĞRI GÜLÜMSER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
ERVA ULUDAĞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye REDFOXESRUNNING
PIRIL DARDENİZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
BURAK BİRİCİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MERAL KOCAMESE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TUĞÇE DEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
EMRAH ESİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ALLRUNNERS15
SÜHEYLA DURMAZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
MUSTAFA KEMAL SAYIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye redfoxs
BURCU SAYMAZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye AdımAdımBursa
KORHAN KARACALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye All Runner's
KENAN YSSSİKAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Yaşam vr Doga Spor kulübü
ELA ERTURAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye REDFOXES
ÇETİN ORUÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ELİF NUMANOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MAJD ALSAGHİR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYFER KANDİL DUMUŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FATİH ŞEREF Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye tatanga
YALÇIN CANDAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ERKUT GÜREN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
YİGİT UZUNOGLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bingham'11
AYŞE IŞIL APAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
MUHAMMET CELAL KILIÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye MECEKA
BURCIN OZGUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FERDA TUNÇMAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
BARIS OZTEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BORA SEZEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KÜBRA TAPAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BEYZA GÜZEL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HANDE ŞIKTAŞLI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
CİHANGİR ŞAHİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SÜMEYYE DEDE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
MELİKE ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runs N Roses
MEHMET ORAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÜMİT İŞLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
SİBEL EMİL İŞLER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ferdi
ARZU ÇELİMLİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURAK ABACIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Popilight-GWD Running
CENGİZ SEVİM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAYRETTİN GÜLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
GUNES COSTUR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MÜGE ÖZMEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
MELTEM YÜCEL KARADAĞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runs'N'Roses
ZAFER YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SİNEM BAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN.CO
ALİ GÜMÜŞTEKİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BAŞARAN CANBULAT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
HAKAN ŞİMŞEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
BEGÜM ÖZTÜRK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNSNROSES
REHA ÇELEBİOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEVGİNUR AKDAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Redfoxes
SERDAR GÜNDOĞDU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ARZU KORKMAZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAYDAR İLK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
GÜNEY DUKAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
ŞÜKRAN GÜNEŞ BAYAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G Running Team
GÜLŞEN ESER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZCAN DOĞAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GENÇ KALANLAR
CAHİT TUNÇ KURTOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GENÇ KALANLAR
RECEP MURAT GÜLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
YILMAZ EKİCİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GENÇ KALANLAR
ÖMER AYTEPE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
HALİL ÖZKAYA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
YASEMİN GULER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
MURAT DANDİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
AHMET KÖSEM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GENÇ KALANLAR
AYŞE AVCI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
GÜLSÜM TOPKARAOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
MÜJDE ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
MEHMET CEMİL TÜRKERİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
ŞEBNEM KOSOVA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri
SERDAR GUYUK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
AYŞENUR KOZANOĞLU GÜYÜK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
NAZLİ YUCEYALCİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Teamboeing
ALPER ULUSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
KEVSER TOPKARAOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
BEHNAN GÜLTAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
ESRA ENGÜR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
KAAN ERMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
NUR TOPKARAOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
BELGİN KARSLIOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garmin Türkiye
CAN KABADAYI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
ALPASLAN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURAK NEBİOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ERDEM KARAKOÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KAMİL İNAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
GÜLŞAH İNAL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
GÖKHAN DURUKAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G RUNNING TEAM
YİGİT GULER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
AÇELYA ERTEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÜLÇİN ÇIRAK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNSNROSES
İREM BOZTEPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNSNROSES
OKYANUS YILDIZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ferdi
FİRAT KÜÇÜKDALGIÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runarchy
AYFER ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ZultaRun
BİLGE CILVARLIOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
MARAL SAĞBAZAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TONGUC ECER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ABDURRAHİM MANAV Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TÜLAY MANAV Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MİGUEL ZAPATERO COOMONTE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÇAĞLA DEMİRCİOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
UMUT ÇAKAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G RUNNİNG TEAM
ERAY CAN ATEŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÜMİT GÜLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye BOSCH
AYŞE ZEREN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garminilekoşuyoruz
HATİCE BOZBAS Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÜMİT BURAK KILIÇASLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
KORHAN KIRCALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye korhan
RENGİN KIRCALI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye korhan
UĞUR ÇOŞKUNYÜREK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye dörtnala
CANER ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERPİL BUDAK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KUDRET ALTAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AllRunners
ABDULLAH KAPTAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK RUNNING
SILA DURSUN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
H. HÜSEYİN KULAOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye AllRunners
ÖZGE SAYGILI İRHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BURAK ERGÜL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
OĞUZHAN DEMİRHAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Tulparrunning
GÖNÜL SEMİZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Tulparrunnig
FATİH KARCI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EMİRHAN CAMUKA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri
MEHTAP AKTAŞ USTA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CEYHUN ATAGEÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
OĞUZ ERDEM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
MAKBULE TAMKAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
METİN ILHAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri
ÇİĞDEM İLHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
GAMZE ALTUNBAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye M&G Running Team
GÖKHAN KİNNA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ferdi
RIZA ULUSOY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye kaplumbağalar
TUĞÇE SEZAİOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
CEM YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
IBRAHİM EMMEDİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ibrahim
HASAN AKYOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Ss. bosch kooperatifi
ERDAL ALBAYRAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GAMZE SAYGİLİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
JALE GÜRLÜLER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Corerunners
A TÜZÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KAÇUV
AHMET DARA KILINÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
GÖKÇE ZİYA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance - adidas Runners İstanbul
DERYA BEŞTAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SONGÜL ALBAYRAK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
SEVDA ALTUNAL YILDIZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
AHMET KEREM YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
OĞUZ GÖYNÜ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
HASAN SÜEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
SERCAN ALBAYRAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Runnig
CENK KAYGISIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Mustafakemalpaşa belediye spor
ESRA SAHIN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
ARZU GÜDER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garmin Türkiye
YALÇIN SUSUZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
CAN ALTAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Allrunners / Kuzey geyikleri DSK
MAHMUT GÜMÜŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖRSAN YAZICIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSK One Team
MEHMET BULAM Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
FAHRİ IRMAK KILIÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HALİT BAĞIŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TÜMER GÜLÜMSERLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
MURAT CAN BOYVADAOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye runformance
ÜMMÜHAN TEKİN ATAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EGE NASUHOGLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MELİS TULGAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
GÖKMEN AKATA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka one team
BİRSEN KARATAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka one team
LİLİAN NEJAD Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YASİN KOÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
M. İLKER ÇINAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GARMIN TÜRKİYE
GÖKSEL ÖZGÖREN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM
GULGUN KANBER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
FAYSAL NALBANTOGLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
TUĞRA EROL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
ONUR İNALPOLAT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye 21CELİKKADIN
NİHAN DENKNALBANT Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye 21 ÇELİK KADIN
AYHAN DEMİRİZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ASLI DEDEOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MUSTAFA FATİH RAZBONYALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
RAMİS MERCAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
NESRİN İŞSEVEN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garmin İle Koşuyoruz
CEM BAYTEKIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Garmin ile koşuyoruz
NAZİM URAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye garminilekoşuyoruz
ÇAĞLAR TOMA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Team Boeing
AYKUT KIRSAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ArtofRun
SAVAŞ TAŞKIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Fk Running
TARIK DEMİRBİLEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye EDİNCİKSPOR ATLETİZM
AHMET SERKAN ASLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KARŞIYAKA ONE TEAM
ÖMER EKE Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BERRUNE ILIMSEVER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
NURSEL GÜLER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
KAAN KASAL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
BUĞRAHAN USLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım ANKARA
GÜRAY KALAYCIOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
VEHBİ KURŞUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
MÜCAHİT AKCA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ONUR ALPER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEZGİN MUTLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERDAR AYYILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Iceman
YUNUS EMRE CEYLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ZEYNEP SAVCI YAŞLICA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ
ÖVSEN ÖNAY Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Koşturan
HALİT KIRAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YUSUF KOCAMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Climbolic Team
ALI NAIL GUVEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YAVUZ ARSLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Climbolic Team
SEDA ARSLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Climbolicteam
İBRAHİM GÜVENDİKLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İLKAY AYDIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FATİH TURGUT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye NİLÜFER BELEDİYESİ
MEHMET GOŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye EDİNCİKSPOR ATLETİZM
EMRAH OROZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AHMET LÜTFÜ DEMİRHAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye EDİNCİKSPOR ATLETİZM
BURCU ÖZDEMİR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MERİC KİREMİTCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ALPER COŞKUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYHAN ESEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET GÜREL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runs N Roses
MİNE RANA KAHRAMANOĞLU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞAN OLİMPİK ANNELER
CELİL AKMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon SK
SALİM KELEŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET AYDINGÖR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye İzmir Büyükşehir Belediyesi spor Klubu
ALTUĞ DİLER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KOŞTURAN
COŞKUN COŞKUNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Sasfit Eskişehir
DİLEK MAKBULE TATAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Başkent Gençler ve Masterlar
İLKER ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ONUR KARAKAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERHİİ VOLOSHYN Erkek 13K / Ateş Parkuru Ukraine VosQuery
SELİM CAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye sal kaplanlari
IDRİS OZCELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YUSUF TURAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
AYKUT İŞÇİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNS.N.ROSESS
AHMET ŞENER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
EREN UNLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
YUSUF SİVRİOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SDC Yüzme Spor Kulübü
HATİCE DENİZ TURHAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Caddebostan Masterları
MEHMET AKGÖL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖMER YILDIZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HAKAN İSAİSAOĞULLARI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye

32K / Su Parkuru ITRA2

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
MESUT ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BUKA
SABRİ KESER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CENGİZ TAMER MUTLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
AHMET BABUR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık
MESUT GÖKALP Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MESUT
EMİNE BEŞLER ÇEBER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT GÜNERİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AYHAN SERPEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ENDER SARITEKİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖKSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
İLKAY DEMİREL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FERDİ
FARHOD KHAMİDOV Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Tajikistan TJK RUN CLUB
CANSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
ZEYNEP AKKOYUNLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ECE ÖNCÜ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MURAT HAYLA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TURGUT ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KARSIYAKA ONE TEAM
DEMET ÇINAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kaş-koş-yüz-bin
AYŞEGÜL AKDOĞAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
GOKER ERKMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MUSTAFA KÜTÜK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HÜSEYİN BAYIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
ALİ TABAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım adım
SERKAN SÖKMENLİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İSMAİL DİKTAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye beşiktaş
MURAT CAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM BURSA
YASİN KÜÇÜKBAHAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KORAY UGUR ERBAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA CEM PEHLİVAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÇİĞDEM KEÇECİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım adım
KEREM ÇALKILIÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SERHAT EŞGÜNOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ARZU ALTINDAL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
BAYRAM AKDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BİREYSEL
CENGİZ AYANOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cengiz
MEHMET AKIN BÜYÜKDAĞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adidasrunners istanbul
SERHAN DEMİRTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIDASRUNNERSISTANBUL
FERHAT SEVİL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
OĞUZHAN EMRE SİNGER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
RESUL DİNÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye OLCAY
OLCAY AYDIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ELİTE RUNNING
HALUK DURALİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bambam Athletics
DERYA SAGLAM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
NUSRET ERKAN TOPÇU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
ONUR ERNALBANT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
SERDAR ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA MERT ÇETİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kanyon GDSK
BOĞAÇHAN AKYAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
ÖZGEN KAMAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
UGUR ERNALBANT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running Team
AYÇA ARSLAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÖZGÜR YÜKSEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
ÖMÜR DERE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
ONUR ONARICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İSMAİL MEYDANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ALPER UYSAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖRKEM YILMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSKONETEAM
MUSTAFA KUTAY TORAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNNİST
İHSAN DORA ÜNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runist
YİĞİT YABA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runist
TUĞBA DİNÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adidas runners istanbul
ERKAN BACAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURAK BERBER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Usual Suspects
AHMET GÜRSESLİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
ERKAN YAĞIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
NİMET KARATAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirvedekiler
AYŞEGÜL KENAROĞLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR YİĞİT YAYAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT ÇULHALIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
ÖZGÜR ÖZDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
FERDİ AKTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ESRA TUNCA KARAKAYA Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖKMEN ARAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MS ARAŞTIRMALARI DERNEĞi
MERVE ULKER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HALİL İBRAHİM KOVAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
UMUT IŞIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
HÜSEYİN YİĞİT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TUNCAY AKSUNGURLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURÇİN ATLI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
DENİZ PEHLİVANLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EMINE KASAP Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M.A.S.K.
MUSTAFA YAVUZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA EMRE SARI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HUSNU KOSE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
RIFAT DEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAKAN SARICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HÜSEYİN ERBİL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÖMER EMRE DİKER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ALİ ALKAYA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
FERHAT GUNGOR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SEMİHA BEKİL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye HUSNU
KENAN AKMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adim adim bursa grup bu son yokus
RIZA MARTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adı.Adım
SELMA ÇETİNKAYA TÜRKER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Bursa
FUAT POYRAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adım adım bursa
ENİS SELÇUK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MEHMET BÜYÜKÇAPAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rüzgar Büyükçapar Koşu Takımı
EDA ÇETİN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
OZAN ÖZGÜR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Redfoxes Running
KAMİL GÜLTEPE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNSNROSES
FATİH DURMUŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ye iç gez koş çoş
KURAL KORAY KULBAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runs N Roses
FURKAN GÜNEŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Bursa
SEZGİN FİLİZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel RoadRunner Team
SEZER CAYNAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel RoadRunner Team
AZİZ MAKHMUDOV Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel RoadRunner
GÖKHAN İŞLER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel RoadRunner
ASLICAN KILIÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel RoadRunner
ÖNDER NAZIM ONAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye REDFOXES
CAN DEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ZZÜBEYDE SİVRİSERVİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TAYFUN BİNGÖL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SHOKİRJON FAİZULLOEV Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Tajikistan TJK Run Club
EROL DİNNEDEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Redteam
ELA ESİN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım adım
MURAT OZAN İLHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURAK ŞAHİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cpt.Burock
İDRİS TOSUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Buldan vakfı
CÜNEYT BİLİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MURAT YORGANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BIREYSEL
SERTAÇ YAZAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ALLRUNNERS
SÜLEYMAN KARA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
VELİ ESEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MURAT YAZICIGİL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SELDA ÇAVDAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım
CİHAN ÇELEBİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ESRA DİNÇER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BiKoşuAdana
BARIŞ KARATEPE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runs N Roses
ONUR ALTUĞ SAKALLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CEMRE KOÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BOĞAÇHAN BEYHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runs.N.Roses
ÖMER CANDÖNMEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNSNROSES
ALİ RİZA AKSOY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bisiklet Akademisi
METİN ALP Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BeAt Run Crew
YASEMİN HAMAMCI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Orjin Automotive
İSMAİL COŞGUN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Derya
İRFAN CAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Noreasonco
FİLİZ YENİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SİNAN ÖNCEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bisiklet Akademisi
OSMAN TÜRKMEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
CAFER DALAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASFİT
HAMİYET YILDIRIM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ferdi
CÜNEYT ÇALIŞKAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
NURİHAN AKİNCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirve Dagcılık
GÜLHAN YAŞAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
SALİH ÇELEBİOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ABDÜLKADİR TOPKARAOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
SEDA KURTULDU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
UTKAN CORBACİOGLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
EGEMEN HAZAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SEYMANUR YİLDİRİM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye GARMİN İLE KOŞUYORUZ
ABDULLAH ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kuzey Geyikleri DSK
OSMAN CİNKARA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNSNROSES
PINAR ÖZKURT Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CELAL SONMEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
HAKAN KARAKAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Balance runing team
SAFA KEKEÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAKAN EMDEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
AHMET ERDEM ÇAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runs.n.roses
ÖMÜR ÇAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye stopALS
ONUR YAVUZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Koşturan
EBRU BOZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOŞTURAN
HAKAN YILDIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR OTHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BİLAL ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allrunners
KEREM GÜRGENSUYU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
ESİN SARUHAN GÜRGENSUYU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garminilekoşuyoruz
POLAT KIHRI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Akademikoşu
ARSLAN BAHADİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye akademiKoşu
ENES ERDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bisiklet Akademisi
EMRAH ALTAY KARADENİZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
UMİT ZENGİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YALÇIN DOĞU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YILDIRAY ÇINAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SELAHATTİN ILDIRAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SEVGİ VESKE KOCABAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EFE YAZICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Running Academy
MESTAN TURHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye M&G Running Team
ÖMER SINGIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ÖMER
EMRAH FIRINCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KOSTURAN
EMRE BAYKAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
EFE AKSAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
PİNAR ERDEM Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım
YAHYA KALE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADİDASRUNNERS
DENİZ MÜFTİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İREM CAN AYAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SERHAT KÖKLÜER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ŞAHAP DEDE Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA PEHLİVAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adım adım ankara
GÖKSUN ÜNSAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BAHAR BALTACI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Trail Sisters Türkiye
IBRAHİM BİTİS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell Running Team
EZGİ KESKİN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
NURAY BULUT GÖKTEPE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Merrell
MUSTAFA KARAHAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Faruk KAR Running
BAHADIR BORAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ELBEĞİ KARAKOÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Faruk Kar Running
EBRU DÖNMEZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kanser Savaşçıları Derneği
SERHAT HACCAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA ÜNAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
EZGİ KAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FK Running
KÖKSAL KAŞITOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GİUSEPPE DİDONNA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Italy Runformance
HASAN GÜDER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garmin Türkiye
ÖNDER AYDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
FATMA TAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Red Foxes Running
ÖMÜR ÖZTÜRK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Fıstıkçıkız
SELCEN ÖZDEN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Tulparrunnıng
ULAŞ GÜNAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Allanon
YENER GEYİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karşıyaka One Team
GÜRKAN KAZANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ASICS Karşıyaka One Team
MUSTAFA AÇIKGÖZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye AdımAdım
GÖKÇE ARIBAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Rundamental
İSMAİL AKYOL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejliler Koşuyor
HANDE COŞKUN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejliler Koşuyor
MEHMET SEDAT YAKUT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Sedome
ŞEBNEM KARTALTEPE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 21 Çelik Kadın
TURGAY ATAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA KARAKUŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Karşıyaka One Team
SELMA YILDIZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
YÜKSEL KAŞITOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERKAN YALIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kolejliler Koşuyor
YAPRAK AYDAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye 21 ÇELİK KADIN
ALİ ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BAHADIR İŞSEVEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garmin İle Koşuyoruz
İHSAN LEBLEBİCİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SpxRunningDept
SYBİLLE VİLLETTE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERKAN ERŞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SALİH ÇALIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
ÜZEYİR SÖYLEMEZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HAKAN ÇAKIROĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye fk runnig
ALİ OSMAN DURMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MS Araştırmaları Derneği
MURAT SARIKAMIŞLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kayseri Gağcılık ve İhtisas Kulübü
FEDAİ MUTLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Vestel RoadRunner
HÜLYA KİRENCİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
BİLGEHAN ERDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye -
MARCUS SCHÄDLİCH Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Germany
BURAK DİLER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Ankarunning
SEVİM YILMAZ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kahveli koşular
UMUT MARAKLI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Marakli
UMUT ARAT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garmin Turkiye
ŞEVKET AYGÜL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
ÜMİT KARABÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AYŞE KARABÜRK Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
VOLKAN TÜRKAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bursa Triatlon SK
ONUR DOĞRU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Metro İstanbul
UMUT ONUR TOMBULOGLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Mavi Ayaklı Sümsük Kuşu
AYKUT SAKALLIOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Garmin İle Koşuyoruz
NADİR YILMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Manavgat07
ANTOİNE SABATIER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Istanbul Expat Runners
MERT YALÇIN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Onaran Academy
GUL ERDEMIR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
NAİL NABİULLİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Russia "Azatlık" Tatar gençleri birliği
ENGİN ÇETİNAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BodRunners
İLHAN BÖLÜK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cadde Bostan Masterleri
İBRAHİM HALİL GÜRPINAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cadde Bostan Masterleri
ABDÜLKADİR HATİPOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cadde Bostan Masterleri
VEYSEL OZAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cadde Bostan Masterleri
EYÜP SULTAN HASANBAŞOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel

59K / Toprak Parkuru ITRA3

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
CEYDA YAREN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SEMİH SEVİLEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
OZAN HOŞYILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Koşan Öğretmen
SERKAN KUVET Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
MESUT YİĞİT Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
ÖZDEK YARMAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Columbia Montrail Koşu Grubu
ÖZKAN ÇAKMAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Bireysel
BURAK ALTINDAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
SERHAT KIRALİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BJK
CENGİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
KAAN BİLGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ERDOĞAN KİRPİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
RAFET ÖZCAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ErzuRUN
ÖZDEN SERTKAYA Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Pan Dağcılık
ENDER AKYÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Noname Running
SERDAR SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
DENİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Mustafakemalpaşa Belediyspor
TANZER SATIR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Aydos 537
ÖZGÜR ÖZMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Adım Adım Ankara
HAKAN DİLMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ŞEVKİ DEMİRTAŞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye TULPARRUNNING
TURGUT KOZAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Manda İdman Yurdu
MAHMUT AKKUS Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MUAMMER ÇAM Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye REDFOXES
FATİH GÜRBÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Manda İdman Yurdu
ATA TAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BANDAK
CEM DOGAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye KoşALAm
GÜRHAN AKDAĞ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye koşALAm
MEHMET GÜVEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ferdi
ABDURREZZAK BAYIK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
NAZMİ BAHAR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
VELİ EMRE Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Bergama
SADIK TAŞKIN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Garmin Türkiye
ULAŞ ARSLANGİRAY Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SERCAN ASAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Bireysel
CENGİZ YİLDİRİM Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye als runnıng
SERKAN SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
BAKI SAHIN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
TARIK ANBARCI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye adidas runners İstanbul / Akademikoşu
VEDAT NİSANOĞLU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye VultraN
CENGİZ AKYÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye YARIMADA KOŞU GRUBU
MUZAFFER ÖZMEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
BORA KAYA Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
CAN AYDIN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
İSMET ÖZLER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Yenişehir belediye spor kulübü
ÇETİN ALTINKUM Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ÇETİN
ÇELİK İNGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
MELİH RÜÇHAN ŞENSOY Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Ankarunning
DAVUT HAZAR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye AKUT & ULTRA ÇAYLAK RUNNERS
AYDIN DOĞAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Işıklar Jamyo
BARIŞ ÖZDEMİR Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ALİ KANSU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Manavgat 07
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
EROL UZUN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Başkent gençler ve masterler spor kulübü
TOLGA GÜLER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye TWILIGHT
OGUZ BEKİRCAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Twilight Team
TANZER DURSUN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
YELİZ ÇELİK Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Başkent Gençler ve Masterlar
KENAN KIBICI Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Twilight team
AHMET GÖKDERE Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Cadde Bostan Masterleri

6K / Göl Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
HÜSEYİN ELİBOL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Bursa Tur komitesi
ERSİN SARAC Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
SERKAN POLAT Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye polatswr
YİĞİT YURDAKUL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
NİLAY ARGIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
YONCA ŞENGÜN ZAPATERO COOMONTE Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÜMMET TAŞKAYA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Ümmet
HASAN HÜSEYİN ÇUBUKÇU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ELİF ESEN ÖZDEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SUZAN GÖKÇEOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adim Adim
SEMİH ÇETİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SENEM TANJU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ENGİN TANJU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİNEM BODUROĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
KORAY AVCI ÇAKMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye KSKONETEAM
ELİF BAŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HÜSEYİN ACARBAY Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
IŞINSU ÇETİN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Koşu101
BUKET DAMLA AKALIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
CHRİSTOPHER ROBERT MULLİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
HALİL ÇELİK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
UGUR ISİK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
BUĞRA KOCABEYOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
YİĞİT TOSUN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ERHAN ALPER BİLEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye VESTEL ROADRUNNER TEAM
BİLAL AYDIN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
EMRE HACIOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
MEHMET ATİLGAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
PELİN KERPEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel Roadrunner
EMRE UĞURLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
AYKUT YILMAZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
AYLA ÇETİN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
MEHMET ONUR BALKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
HÜLYA KARSLI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxesrunning
TUĞBA ALTUNER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxes
ÜMİT GİRDİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXESRUNNIG
AHMET ŞENER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SERHAT TAŞÇIOĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
MEHMET FURKAN TATLI Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
SEDEF ÖZGİRGİN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
KADER BİLİCAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxes
HÜSEYİN BAYINDIR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
SEVİL TOGAY Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Red Foxes
İLKER ÖZÇİFTÇİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Vestel RoadRunner
GÜL ZAİM Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
BAHAR SARI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxes running
ENDER SANCAKTAR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Savaş
AYFER KARAÇADIR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Redfoxes
SAMİ EMRE TANGÜN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye SET
BERKAN DURMAZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
CEMRE ŞENSOY Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
FUNDA GÜNEY Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ECE YILMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Bingham'11
GÜLİZ AKSUNGURLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMIN BARIS KINAL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ELİF KAYIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
DEFNE SİVRİSERVİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HAZAL DURMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
BERİL DURMAZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÖZLEM TERLİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Özlem
IPEK KOC Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
ÖZLEM KAFALI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye tempo
OĞUZ ALİ HAYIRLI Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ANİELA ASLI GÜNER Kadın 6K / Göl Parkuru Poland TUREK
HAVA ÖZTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MURAT KOÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye spx running dept
İSMAİL KAYA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
GAMZE YERCİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ALİCAN CAMBAZ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
KASIM ÖZTÜRK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
TUBA DEMİRKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye MERVE
MERVE EROL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MİNE TAŞDELEN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Koşturan
DENİZ SADIÇ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Koşturan
BENJAMİN ATWOOD Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMİR ÖZDEMİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
SAMET BALAÇİÇEK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Ortakçı Spor Kulübü
MERVE DAĞLIOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye mervik
MÜJDE GÜNERİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
PINAR AKSEKİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MEHMET BULCA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
CEREN KANLIÖZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ESMA BULUT Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Hakuna Matata
İREM YÜCEL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Hakuna matata
AYÇA ÇELİKBİLEK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
BURCU ÇELİKKOL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye BM
MUSTAFA DİNLER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye BM
ASUDE ŞAHİN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
HATİCE ÖZDOĞAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye RedFoxes
EMRE ERGÜN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye ERGÜNLER
ZEYNEP ERGÜN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ERGÜNLER
SERCAN GENİŞ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
FERYAL SINGIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye ÖMER
SARPER HAMZAGİL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
GİZEM GÜLHAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ELİF ERDALOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
SENA ÇINAR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
MELTEM AKMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Meltem
NECDET ÜLKER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
NESLİHAN ORHAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye runformance
HASENE GÜVEN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Doca Pakkens
DENİZ BENGU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runformance
HAKKI ŞENKESER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Doca Pakkens
BERNA TETİK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Doca Pakkens
ALEYNA ÇELİKSOY Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Doca Pakkens
KADRİYE SAATÇİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
BÜŞRA DEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
KADER BUDAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
HATİCE ŞENTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
EDA ŞENTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
DİLEK GÜMÜŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
GÜLNAZ MUTLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
SONER KIZILKAYA Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
PINAR ÖVET Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
ATİLLA MENDİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
HATUN KILIÇ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
AHMET ARAL SAVAŞ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
GÜNGÖR ŞİRİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
HAMİT YAŞAR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
FATMA ŞİRİN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
SERPİL BÜBER Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
MEHMET SALÇAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
MUSTAFA SALÇAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
GÖKSEL TÜRKEN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
İBRAHİM AKSU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
SERRA TÜFEK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
EMİRCAN ŞENTÜRK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
EMRE ÜZGÜL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
DİLEK MEHMETOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
SÜREYYA ŞEVKET Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
REMZİYE EBUBEKİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
VÜSALE MEVLÜTOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
YASEMİN AŞTAR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
EMİNE HAZAROĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
HATİCE AKTAŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
AYLİN AKIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
ERDAL ASLAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
TUĞBA ÖZDEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
SEVDİYE YILDIZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
TENZİLE ALİOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
ENES ŞENTÜRK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
MUSTAFA DEMİRALAY Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye DOCA PAKKENS
KÜBRA DEMİRALAY Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Doca Pakkens
ÖZCAN GÜLTEKİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Doca Pakkens
GÖZDE CIĞACI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye karşıyaka one team
ELİF COŞKUN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ERKIN OZCAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
DEMET GECEBEGİ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
KAAN CHRISTIAN BIRLEY Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SELEN İLTER EROL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye VEDAT MILORING
NURİ MUTLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
GÜLCAN GENCÇARSLAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Fırat
KEMAL BİLİR Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES
MEHMET ORÇUN DİYARBAKIRLI Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMRE EROL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMRE BİRKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Nilüfer Belediyesi
SERPİL KARABÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SÜLEYMAN KARABÜRK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SERKAN SERBEST Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEVİM SERBEST Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMRE GENEK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ERKAN ATAK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEZİN ŞEFTALİOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİBEL ACAR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
MERVE DUVA Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye TEVFİK
TUBA GÜNEBAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye REDFOXES2
DİLHUN GÖKÇE Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Nilüfer Belediyesi
TEVFİK ERGEN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Ailem
ALİ CENK ALGÜN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Nilüfer Belediyesi
RABİA OLÇE Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye allrunners
FUNDA ÖZTÜRK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
TURGUT YAŞLICA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ
BERKAY KARAKAŞ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SUHEYLA OĞUZ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
EMRE VATANSEVER Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye NİLÜFER BELEDİYESİ
GÜLŞAH BAŞANDAÇ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye PT Akademi
HALİL SERDAR CEVHEROĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
FEYZA ALFATLI Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Nilüfer belediyesi koşu takımı
SELMA GEDİKOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
CANER SOYKÖK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
OLCAY ÖZKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Sasfit Eskişehir
ATİLLA GÜNEY Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye SDC
HANDAN ÖZKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye CHT
ERKAN ÖZKAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye CHT
MERVE ARIKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye 3TRIMACHINE
FİKRET GÖKÇE AKKUZU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Evrensel tenis
İBRAHİM MIZRAK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Başkent Gençler ve Masterler Atletizim Spor Kulübü
ZEYNEP MERVE ÇİÇEK MIZRAK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Başkent Gençler ve Masterler Atletizim Spor Kulübü
DERYA DEMİRAL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Runs.n.rosess
BURAK EDİS EMİROĞLU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEDA ÇALIŞKAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEYHAN ZÜNBÜL Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
KENAN DAŞTAN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
TALHA BIYIK Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SEVİLAY BIYIK Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye