Yarışmacılar

13K / Ateş Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ORHAN GÜNER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SUBAŞISPOR
CÜNEYT ŞENOL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye GarantiRun
CAN YALAMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ŞENGÜL ÇAKIR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye CHT
ARZU ÇELİK Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
HAYRETTİN ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Zultanit
ZEYNEP GÖRPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TİMURLENK ÖZKAYNAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HALDUN SERHAT ARGIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Haldun Argin
CEMİLE BİRİNCİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEDA METE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SERDAR DÜZGÜN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
SEBİLE ALUÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Botanik Run
HATİCE KILIÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Hatice
GÖKHAN SEÇKİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SARP ÜNLÜTOKMAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
ANA NİCOLETA AKTULGA LOVİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Sasfit
ŞAMİL SAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BATUR YUCEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Triatlon Spor Kulubu
KARTAL BORA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SERKAN SEVİNÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYFUN EVCİL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Karşıyaka One Team
AYSUN YAVUZCAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSK ONE TEAM
GÜRBÜZ ALTAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
ZEYNEP GÖKTEPE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
DİLEK DEMİRTAŞ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye ADIDASRUNNERSISTANBUL
HASAN KIYAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye tatanga
HAKAN KARABULUT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye cht
ÖMER CAN DORKEN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TATANGA
ALİ ORHUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
ERVA BAŞAR Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
FİGEN VARAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MELİH ÖZBEY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye FK Running
RESUL DİNÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye OLCAY
OLCAY AYDIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ELİTE RUNNING
MUSTAFA ÖZER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye bam bam athletics
NAZIM DOĞAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye YOK
REYHAN CEYLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
GÜRAY TATLI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
EVREN TUTKUN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TÜLİN BİLGİN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
KADİR ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ANIL DOĞRU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
VOLKAN YİĞİT Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
GÖZDE ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BEKİR SANCAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
RABİA ÖZER Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ELİF ÇOLAK GÜNDOĞDU Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
MURAT DUMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
SEZER ALCAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım
TARKAN TAŞPINAR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
PINAR ARTAÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Beat Run Crew
SİBEL KAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adim adim bursa
NAMIK BUDAK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Masterler Atletizm Kulübü
YAVUZ FARUK ÇELEBİ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MEHMET ALTIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SASFİT
ÖZKAN ARSLAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÇİĞDEM DURMAZ ŞENOL Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
İLKER PEHLEVAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYFUN CAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SASFİT
ADNAN TÜRKER Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye ADIM ADIM BURSA
EMRAH GÖNENÇ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ESRA TUNCA KARAKAYA Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
TAYLAN DAĞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bireysel
UZAY KASAP Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
SİNAN AKIN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
TEVFİK CAN DUVA Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye adidasrunners
ERHAN DÖNGEL Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Erhan
MÜFİT TOSYALI Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM
EMİRCAN BAŞ Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SITKI ÇAKIR Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
BİLGİN UTKU ERBİLGİN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye SASFİT
ÜNAL ÇELİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Bursa Koşu Akademisi
SENA POYRAZ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
MERT CANBEK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
HASAN KASAPOĞLU Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
SEVİM ERDİNÇ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
BURAK TETİK Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
HÜSEYİN ACARBAY Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZGE DELİCE Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
ÖZLEM KURTDERELİ Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye
YILDIRIM OSMAN Erkek 13K / Ateş Parkuru Türkiye RUNFORMANCE
JULİDE ARSLAN Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye Runformance
YASEMİN BALYACI Kadın 13K / Ateş Parkuru Türkiye KSKONETEAM

32K / Su Parkuru ITRA2

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
MESUT ÖZTÜRK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BUKA
SABRİ KESER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
CENGİZ TAMER MUTLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNFORMANCE
AHMET BABUR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık
MESUT GÖKALP Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MESUT
EMİNE BEŞLER ÇEBER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT GÜNERİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
AYHAN SERPEN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
BİLKAY BIYIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ENDER SARITEKİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖKSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
İLKAY DEMİREL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye FERDİ
FARHOD KHAMİDOV Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Tajikistan TJK RUN CLUB
CANSEL ÇELİK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zultanit
ZEYNEP AKKOYUNLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ECE ÖNCÜ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MURAT HAYLA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TURGUT ARSLAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KARSIYAKA ONE TEAM
DEMET ÇINAR Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kaş-koş-yüz-bin
AYŞEGÜL AKDOĞAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
GOKER ERKMAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
MUSTAFA KÜTÜK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HÜSEYİN BAYIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
ALİ TABAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım adım
İSMAİL DİKTAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye beşiktaş
MURAT CAKIR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM BURSA
YASİN KÜÇÜKBAHAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
KORAY UGUR ERBAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA CEM PEHLİVAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÇİĞDEM KEÇECİ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım adım
KEREM ÇALKILIÇ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
SERHAT EŞGÜNOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
ARZU ALTINDAL Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
BAYRAM AKDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BİREYSEL
CENGİZ AYANOĞLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Cengiz
MEHMET AKIN BÜYÜKDAĞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adidasrunners istanbul
SERHAN DEMİRTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye ADIDASRUNNERSISTANBUL
FERHAT SEVİL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
OĞUZHAN EMRE SİNGER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye SASfit
HALUK DURALİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bambam Athletics
DERYA SAGLAM Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
NUSRET ERKAN TOPÇU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR ERNALBANT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERDAR ÖZDEMİR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
MUSTAFA MERT ÇETİN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Kanyon GDSK
BOĞAÇHAN AKYAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Bireysel
ÖZGEN KAMAY Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye BURSA TRİATLON SK
AYÇA ARSLAN Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ÖZGÜR YÜKSEL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Adım Adım Ankara
ÖMÜR DERE Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
ONUR ONARICI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
İSMAİL MEYDANCI Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ALPER UYSAL Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖRKEM YILMAZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye KSKONETEAM
MUSTAFA KUTAY TORAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNNİST
İHSAN DORA ÜNER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runist
YİĞİT YABA Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runist
TUĞBA DİNÇ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye adidas runners istanbul
ERKAN BACAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURAK BERBER Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Usual Suspects
AHMET GÜRSESLİ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
ERKAN YAĞIZ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye RUNIST
NİMET KARATAŞ Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirvedekiler
AYŞEGÜL KENAROĞLU Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
ONUR YİĞİT YAYAK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HÜSEYİN KELEŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
SERHAT ÇULHALIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Zirvedekiler
ÖZGÜR ÖZDOĞAN Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance
FERDİ AKTAŞ Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
GÖKMEN ARAS Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye MS ARAŞTIRMALARI DERNEĞi
MERVE ULKER Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
HALİL İBRAHİM KOVAR Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
UMUT IŞIK Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye TRAKYA KOŞU GRUBU
HÜSEYİN YİĞİT Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
TUNCAY AKSUNGURLU Erkek 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye
BURÇİN ATLI Kadın 32K / Su Parkuru ITRA2 Türkiye Runformance

59K / Toprak Parkuru ITRA3

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
CEYDA YAREN Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
SEMİH SEVİLEN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
OZAN HOŞYILMAZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Koşan Öğretmen
SERKAN KUVET Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
MESUT YİĞİT Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye BURSA BOTANİKRUN
ÖZDEK YARMAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Columbia Montrail Koşu Grubu
ÖZKAN ÇAKMAK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Bireysel
BURAK ALTINDAL Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ADIM ADIM İSTANBUL
SERHAT KIRALİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Beyda
CENGİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
UGUR ERNALBANT Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye FK Running Team
KAAN BİLGİN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
ERDOĞAN KİRPİ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
RAFET ÖZCAN Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye ErzuRUN
ÖZDEN SERTKAYA Kadın 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Pan Dağcılık
ENDER AKYÜZ Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Noname Running
SERDAR SEZER Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye
DENİZ ÇELİK Erkek 59K / Toprak Parkuru ITRA3 Türkiye Mustafakemalpaşa Belediyspor

6K / Göl Parkuru

İsim Soyisim Cinsiyet Kategori Ülke Takım
HÜSEYİN ELİBOL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Bursa Tur komitesi
ERSİN SARAC Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Adım Adım Bursa
SERKAN POLAT Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye polatswr
YİĞİT YURDAKUL Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SERKAN SÖKMENLİ Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
NİLAY ARGIN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
YONCA ŞENGÜN ZAPATERO COOMONTE Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ÜMMET TAŞKAYA Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye Ümmet
HASAN HÜSEYİN ÇUBUKÇU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
ELİF ESEN ÖZDEMİR Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
SUZAN GÖKÇEOĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye Adim Adim
SEMİH ÇETİN Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SENEM TANJU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
ENGİN TANJU Erkek 6K / Göl Parkuru Türkiye
SİNEM BODUROĞLU Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye
KORAY AVCI ÇAKMAN Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye KSKONETEAM
ELİF BAŞ Kadın 6K / Göl Parkuru Türkiye